| Artikelcode (SKU) | M11222-002-003 |
| EAN | 7330509705209 |
| SKU leverancier | 325518173389S |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3255 |
| Pasvorm | Casual fit |
| Material | 50% katoen, 50% polyester, gebroken twill, 180 g/m² |
| Gender | Heren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11222-002-002 | Maat | XS | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €123,80 (incl. btw) | |
| | SKU | M11222-002-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €123,80 (incl. btw) | |
| | SKU | M11222-002-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €123,80 (incl. btw) | |
| | SKU | M11222-002-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €123,80 (incl. btw) | |
| | SKU | M11222-002-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €123,80 (incl. btw) | |
| | SKU | M11222-002-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €123,80 (incl. btw) | |
| | SKU | M11222-002-008 | Maat | 3XL | Kleur | Marineblauw/geel | niet op voorraad | €121,97 (incl. btw) | |
| | SKU | M11222-002-009 | Maat | 4XL | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €123,80 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11222-002-003 |
| EAN | 7330509705209 |
| SKU leverancier | 325518173389S |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3255 |
| Pasvorm | Casual fit |
| Material | 50% katoen, 50% polyester, gebroken twill, 180 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Upperwear | Verlengde rug, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, EN ISO 20471, XS-L Klasse 2, XL-> Klasse 3, Combinatiecertificering B ->L |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Schouders | Schouderpartijen in contrastkleur |
| Labels | Labels met certificeringen aan buitenkant |
| Knopen | Met rubber beklede metalen knopen |
| Kraag | Hemdkraag |
| Juk | Rugplooi voor extra bewegingsvrijheid |
| Sluiting Vooraan | Sluiting met drukknopen |
| Borstzakken | Borstzak met rits, Borstzak met D-ring, Borstzak met klep en pennenzak |
| Reflectoren | 50 mm breed gesneden reflectietape, Reflectie op lichaam en mouwen |
| Wasinstructies | Huishoudelijke wasbeurten: 50 x, Industriele wasbeurten: 25 x |
| Afwerking | Verlengde achterkant |
| Mouweinde | Verstelbaar mouweinde met drukknoop |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | B (bovenkleding) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw