| Artikelcode (SKU) | M10850-017-009 |
| EAN | 7330509593530 |
| SKU leverancier | 1845173696994XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1845 |
| Material | 100% merinowol, interlock, 260 g/m² |
| Gender | Heren |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10850-017-002 | Maat | XS | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M10850-017-003 | Maat | S | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M10850-017-004 | Maat | M | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M10850-017-005 | Maat | L | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M10850-017-006 | Maat | XL | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M10850-017-007 | Maat | XXL | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M10850-017-008 | Maat | XXXL | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M10850-017-009 | Maat | 4XL | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10850-017-009 |
| EAN | 7330509593530 |
| SKU leverancier | 1845173696994XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1845 |
| Material | 100% merinowol, interlock, 260 g/m² |
| Gender | Heren |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Aanbevolen temperatuur -20 °C tot -35 °C |
| Taille | Elastiek in taille |
| Naden | Naden in contrastkleuren |
| Broekspijpopening | Elastische boord in broekspijpopening. |
| Wasinstructies | Gebruik wolwasmiddel |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Stukadoor/Tegelzetter, Fabrieksarbeider, Hovenier, Chauffeur, Dakdekker, Plaatwerker, Schilder, Visser |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw