| Artikelcode (SKU) | M11086-004-003 |
| EAN | 7330509369586 |
| SKU leverancier | 186218113399C148 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1862 |
| Accessoires | Artikel 2162 bretels |
| Pasvorm | Voorgevormde broekspijpen, Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10988-004-002 | Maat | C44 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M10988-004-003 | Maat | C46 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M10988-004-004 | Maat | C48 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M10988-004-005 | Maat | C50 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M10988-004-006 | Maat | C52 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M10988-004-007 | Maat | C54 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M10988-004-008 | Maat | C56 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M10988-004-009 | Maat | C58 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M10988-004-010 | Maat | C60 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) | |
| | SKU | M11086-004-002 | Maat | C146 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €118,88 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11086-004-003 |
| EAN | 7330509369586 |
| SKU leverancier | 186218113399C148 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1862 |
| Accessoires | Artikel 2162 bretels |
| Pasvorm | Voorgevormde broekspijpen, Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En 14404 | EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027 en 4057 |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 1, Combinatiecertificering W |
| En 342 | EN 342 samen met art. 4862 |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Voering | Voering in quilt, Warm gevoerd |
| Lussen | Lussen, waarvan één met D-ring |
| Achterzakken | Achterzakken |
| Beenzakken | Beenzak met plooi, Beenzak met pennenzak en telefoonzak |
| Kniebeschermingszakken | Kniebeschermerszakken aan binnenkant |
| Zijzakken | Zijzakken |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, Reflecterende details rond been |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 30 x, Kleur 55XX/XX55 - Huishoudelijk wassen volgens de eisen van EN ISO 20471 |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 1 |
| High Vis Co Certificering | W (werkbroek) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw