| Artikelcode (SKU) | M10954-009-003 |
| EAN | 7330509662939 |
| SKU leverancier | 155118118953C46 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1551 |
| Pasvorm | Voorgevormde broekspijpen, Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10954-009-002 | Maat | C44 | Kleur | Marineblauw/Oranje | niet op voorraad | €123,55 (incl. btw) | |
| | SKU | M10954-009-003 | Maat | C46 | Kleur | Marineblauw/Oranje | niet op voorraad | €123,55 (incl. btw) | |
| | SKU | M10954-009-004 | Maat | C48 | Kleur | Marineblauw/Oranje | niet op voorraad | €123,55 (incl. btw) | |
| | SKU | M10954-009-005 | Maat | C50 | Kleur | Marineblauw/Oranje | niet op voorraad | €123,55 (incl. btw) | |
| | SKU | M10954-009-006 | Maat | C52 | Kleur | Marineblauw/Oranje | niet op voorraad | €123,55 (incl. btw) | |
| | SKU | M10954-009-007 | Maat | C54 | Kleur | Marineblauw/Oranje | niet op voorraad | €123,55 (incl. btw) | |
| | SKU | M10954-009-008 | Maat | C56 | Kleur | Marineblauw/Oranje | niet op voorraad | €123,55 (incl. btw) | |
| | SKU | M10954-009-009 | Maat | C58 | Kleur | Marineblauw/Oranje | niet op voorraad | €123,55 (incl. btw) | |
| | SKU | M10954-009-010 | Maat | C60 | Kleur | Marineblauw/Oranje | niet op voorraad | €123,55 (incl. btw) | |
| | SKU | M10954-009-011 | Maat | C62 | Kleur | Marineblauw/Oranje | niet op voorraad | €123,55 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10954-009-003 |
| EAN | 7330509662939 |
| SKU leverancier | 155118118953C46 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1551 |
| Pasvorm | Voorgevormde broekspijpen, Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En 14404 | EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027, 4057, 4058 en 4032 |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 1, Combinatiecertificering W |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Stretchmateriaal in kruis, op knieën en zitvlak |
| Versterking | Cordura®-stretch versterkte kniezakken |
| Gulp | Gulp met kunststof rits |
| Taille | D-ring in de zoom |
| Achterzakken | Achterzakken |
| Beenzakken | Beenzak met plooi, rits, pennenzak en meszak |
| Voorzakken | Steekzakken |
| Kniebeschermingszakken | Kniebeschermerszakken aan binnenkant |
| Telefoonzak | Binnenzak voor telefoon |
| Reflectoren | 65 mm breed reflectietape |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 50 x, Kleur 55XX/XX55 - Huishoudelijk wassen volgens de eisen van EN ISO 20471 |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 1 |
| High Vis Co Certificering | W (werkbroek) |
| Milieukeurmerk | OEKO-TEX® MADE IN GREEN |
| Oeko Tex® Made In Green | M27MH8VZ9 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw