| Artikelcode (SKU) | M11368-043-005 |
| EAN | 7330509748299 |
| SKU leverancier | 154118119653C50 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1541 |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11368-043-002 | Maat | C44 | Kleur | Medium Grijs/ High Vis Oranje | niet op voorraad | €131,78 (incl. btw) | |
| | SKU | M11368-043-003 | Maat | C46 | Kleur | Medium Grijs/ High Vis Oranje | niet op voorraad | €131,78 (incl. btw) | |
| | SKU | M11368-043-004 | Maat | C48 | Kleur | Medium Grijs/ High Vis Oranje | niet op voorraad | €131,78 (incl. btw) | |
| | SKU | M11368-043-005 | Maat | C50 | Kleur | Medium Grijs/ High Vis Oranje | niet op voorraad | €131,78 (incl. btw) | |
| | SKU | M11368-043-006 | Maat | C52 | Kleur | Medium Grijs/ High Vis Oranje | niet op voorraad | €131,78 (incl. btw) | |
| | SKU | M11368-043-007 | Maat | C54 | Kleur | Medium Grijs/ High Vis Oranje | niet op voorraad | €131,78 (incl. btw) | |
| | SKU | M11368-043-008 | Maat | C56 | Kleur | Medium Grijs/ High Vis Oranje | niet op voorraad | €131,78 (incl. btw) | |
| | SKU | M11368-043-009 | Maat | C58 | Kleur | Medium Grijs/ High Vis Oranje | niet op voorraad | €131,78 (incl. btw) | |
| | SKU | M11368-043-010 | Maat | C60 | Kleur | Medium Grijs/ High Vis Oranje | niet op voorraad | €131,78 (incl. btw) | |
| | SKU | M11368-043-011 | Maat | C62 | Kleur | Medium Grijs/ High Vis Oranje | niet op voorraad | €131,78 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11368-043-005 |
| EAN | 7330509748299 |
| SKU leverancier | 154118119653C50 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1541 |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 1, Combinatiecertificering V |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Stretchmateriaal in kruis en juk achterzijde, Stretch aan voorkant |
| Versterking | CORDURA®-versterkte achterzakken en duimstokzak |
| Gulp | Gulp met kunststof rits |
| Lussen | Lussen, waarvan één met D-ring |
| Taille | Elastiek in taille |
| Naden | Versterkte naad in kruis |
| Achterzakken | Achterzakken met plooi, versterkt |
| Beenzakken | Beenzak met klep en plooi met pennenzak, extra zak en telefoonzak |
| Voorzakken | Steekzakken |
| Duimstokzak | Versterkte duimstokzak met pennenzak en meshouder |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, Reflecterende details rond been |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 5 x - geldt voor kleur 9955, Aantal wasbeurten: 50 x |
| Milieukeurmerk | OEKO-TEX® MADE IN GREEN |
| Oeko Tex® Made In Green | M2AN2SB22 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw