| SKU leverancier | 158418603399C50 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1584 |
| Pasvorm | Voorgevormde broekspijpen, Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, 300 g/m² |
| Gender | Heren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelcode (SKU) | M10970-004-005 |
| EAN | 7330509339015 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1584 |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Chauffeur, Wegenbouw |
| En 14404 | EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027 en 4057 |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 1, Combinatiecertificering W |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Lussen | Lussen, waarvan één met D-ring |
| Identiteitskaartzak | ID-kaarthouder, afsluitbaar |
| Achterzakken | Achterzak met klep |
| Kniebeschermingszakken | Kniebeschermerszakken aan binnenkant |
| Zijzakken | Zijzakken |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, 70 mm breed reflectietape, Reflecterende details rond been |