Artikelcode (SKU): M10970-009-005 SKU leverancier: 158418605599C50
Specificaties
Artikelcode (SKU) M10970-009-005
EAN 7330509373941
SKU leverancier 158418605599C50
Merk BLAKLADER
Model 1584
Pasvorm Voorgevormde broekspijpen, Normaal
Material 65% polyester, 35% katoen, twill, 300 g/m²
Gender Heren
Beroepsgroep Chauffeur, Wegenbouw
En 14404 EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027 en 4057
En Iso 20471 EN ISO 20471, klasse 1, Combinatiecertificering W
Oeko Tex 100 Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE
Lussen Lussen, waarvan één met D-ring
Identiteitskaartzak ID-kaarthouder, afsluitbaar
Achterzakken Achterzak met klep
Kniebeschermingszakken Kniebeschermerszakken aan binnenkant
Zijzakken Zijzakken
Duimstokzak Extra brede, met CORDURA®-versterkte duimstokzak met pennenzak, meshouder en extra zak
Reflectoren 50 mm breed reflectietape, 70 mm breed reflectietape, Reflecterende details rond been