| Artikelcode (SKU) | M11371-006-007 |
| EAN | 7330509787144 |
| SKU leverancier | 159618118933C54 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1596 |
| Pasvorm | Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11371-006-002 | Maat | C44 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €146,64 (incl. btw) | |
| | SKU | M11371-006-003 | Maat | C46 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €146,64 (incl. btw) | |
| | SKU | M11371-006-004 | Maat | C48 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €146,64 (incl. btw) | |
| | SKU | M11371-006-005 | Maat | C50 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €146,64 (incl. btw) | |
| | SKU | M11371-006-006 | Maat | C52 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €146,64 (incl. btw) | |
| | SKU | M11371-006-007 | Maat | C54 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €146,64 (incl. btw) | |
| | SKU | M11371-006-010 | Maat | C60 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €146,64 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11371-006-007 |
| EAN | 7330509787144 |
| SKU leverancier | 159618118933C54 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1596 |
| Pasvorm | Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw, Magazijnmedewerker |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 1, Combinatiecertificering V |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Stretchmateriaal in kruis en juk achterzijde, Stretch aan voorkant |
| Versterking | CORDURA®-versterkte gereedschapszakken, achterzakken en duimstokzak |
| Gulp | Gulp met kunststof rits |
| Lussen | Lussen, waarvan één met D-ring |
| Taille | Elastiek in taille |
| Naden | Versterkte naad in kruis |
| Achterzakken | Achterzakken met plooi, versterkt |
| Beenzakken | Beenzak met klep en plooi met pennenzak, extra zak, telefoonzak en ID-kaartzak |
| Voorzakken | Steekzakken |
| Gereedschapszakken | Gereedschapszakken - afneembaar en vervangbaar, extra breed voorzien van gereedschapshouders, gereedschapscompartimenten en extra zakken met rits |
| Duimstokzak | Versterkte duimstokzak met pennenzak en meshouder |
| Reflectoren | Reflecterende details rond been, 50 mm breed gesneden reflectietape |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 50 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 1 |
| High Vis Co Certificering | V (werkbroek) |
| Milieukeurmerk | OEKO-TEX® MADE IN GREEN |
| Oeko Tex® Made In Green | M2AN2SVV2 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw