| Artikelcode (SKU) | M10963-007-011 |
| EAN | 7330509673294 |
| SKU leverancier | 156518115389C62 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1565 |
| Pasvorm | Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10963-007-002 | Maat | C44 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €139,27 (incl. btw) | |
| | SKU | M10963-007-003 | Maat | C46 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €139,27 (incl. btw) | |
| | SKU | M10963-007-004 | Maat | C48 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €139,27 (incl. btw) | |
| | SKU | M10963-007-005 | Maat | C50 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €139,27 (incl. btw) | |
| | SKU | M10963-007-006 | Maat | C52 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €139,27 (incl. btw) | |
| | SKU | M10963-007-007 | Maat | C54 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €139,27 (incl. btw) | |
| | SKU | M10963-007-008 | Maat | C56 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €139,27 (incl. btw) | |
| | SKU | M10963-007-009 | Maat | C58 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €139,27 (incl. btw) | |
| | SKU | M10963-007-010 | Maat | C60 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €139,27 (incl. btw) | |
| | SKU | M10963-007-011 | Maat | C62 | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €139,27 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10963-007-011 |
| EAN | 7330509673294 |
| SKU leverancier | 156518115389C62 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1565 |
| Pasvorm | Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En 14404 | EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027, 4057, 4058 en 4032 |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2, Combinatiecertificering Y |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Ventilerend materiaal in het kruis, in de knieholtes en jukstuk op achterzijde |
| Versterking | CORDURA®-versterkte kniezakken, Versterkte gereedschapszakken en achterzakken |
| Lussen | Twee lussen met knoopsluiting aan de zijkant voor hamerhouder, Lussen, waarvan één met D-ring |
| Identiteitskaartzak | ID-kaarthouder, afsluitbaar |
| Achterzakken | Achterzakken met plooi en klep, versterkt |
| Beenzakken | Beenzak met pennenzak en telefoonzak |
| Voorzakken | Schuine insteekzakken |
| Kniebeschermingszakken | Kniebeschermerszakken |
| Gereedschapszakken | Gereedschapszakken - extra breed, schuin geplaatst en extra veel vakken |
| Telefoonzak | Telefoonzak |
| Duimstokzak | Duimstokzak met meshouder en pennenzak |
| Broekspijpopening | Standaard C-maat kan verlengd worden tot lengtemaat. |
| Reflectoren | 70 mm breed reflectietape, Reflecterende details rond been |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 50 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| Milieukeurmerk | OEKO-TEX® MADE IN GREEN |
| Oeko Tex® Made In Green | M2AN2SL47 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw