| Artikelcode (SKU) | 214154 |
| EAN | 7330509729564 |
| SKU leverancier | 719716423389D25 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 7197 |
| Pasvorm | Damespasvorm, Slim |
| Material | 94% polyester, 6% elastan, 4-weg stretch, 320 g/m² |
| Gender | Dames |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 214139 | Maat | C34 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €235,93 (incl. btw) | |
| | SKU | 214140 | Maat | C36 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €235,93 (incl. btw) | |
| | SKU | 214141 | Maat | C38 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €235,93 (incl. btw) | |
| | SKU | 214142 | Maat | C40 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €235,93 (incl. btw) | |
| | SKU | 214143 | Maat | C42 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €235,93 (incl. btw) | |
| | SKU | 214144 | Maat | C44 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €235,93 (incl. btw) | |
| | SKU | 214145 | Maat | C46 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €235,93 (incl. btw) | |
| | SKU | 214146 | Maat | C48 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €235,93 (incl. btw) | |
| | SKU | 214147 | Maat | C50 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €235,93 (incl. btw) | |
| | SKU | 214148 | Maat | D19 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €235,93 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 214154 |
| EAN | 7330509729564 |
| SKU leverancier | 719716423389D25 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 7197 |
| Pasvorm | Damespasvorm, Slim |
| Material | 94% polyester, 6% elastan, 4-weg stretch, 320 g/m² |
| Gender | Dames |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Wegenbouw |
| En 14404 | EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027, 4057, 4058 en 4032 |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Combinatiecertificering Y |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Meshmateriaal in knieholte, 4-weg stretch |
| Versterking | Met CORDURA®-versterkte onderkant broekspijpen, CORDURA®-versterkte gereedschapszakken, achterzakken en duimstokzak, Cordura®-stretch versterkte kniezakken |
| Gulp | Gulp met kunststof rits |
| Lussen | Twee lussen met knoopsluiting aan de zijkant voor hamerhouder, Brede lussen achteraan en aan zijkanten |
| Knopen | Metalen knopen |
| Meshouder | Meshouder met knoop |
| Taille | D-ring in de zoom |
| Naden | Binnenbeennaad dubbel gestikt |
| Identiteitskaartzak | Afneembare ID-kaarthouder, D-ring |
| Achterzakken | Achterzakken met plooi en klep, versterkt |
| Beenzakken | Beenzak met klep en klittenbandsluiting met binnenin telefoonzak van mesh |
| Voorzakken | Steekzakken |
| Kniebeschermingszakken | Kniebeschermerszakken aan buitenkant |
| Gereedschapszakken | Gereedschapszakken - extra breed, met gereedschaphouder en extra gereedschapsvak |
| Duimstokzak | Versterkte duimstokzak met pennenzak en meshouder |
| Broekspijpopening | Broekspijpopening met CORDURA®-versterking., Verstelbare broekspijpopening met aanrijgkoord en CORDURA®-versterkt. |
| Reflectoren | Reflecterende details rond been, 70 mm breed gesneden reflectietape |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 20 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | Y (werkbroek) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw