| Artikelcode (SKU) | M11167-006-002 |
| EAN | 7330509401507 |
| SKU leverancier | 156418118933D88 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1564 |
| Pasvorm | Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11167-006-010 | Maat | 120 | Kleur | Marineblauw/geel | niet op voorraad | €97,63 (incl. btw) | |
| | SKU | M10962-006-002 | Maat | C44 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €97,63 (incl. btw) | |
| | SKU | M10962-006-003 | Maat | C46 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €97,63 (incl. btw) | |
| | SKU | M10962-006-004 | Maat | C48 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €97,63 (incl. btw) | |
| | SKU | M10962-006-005 | Maat | C50 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €97,63 (incl. btw) | |
| | SKU | M10962-006-006 | Maat | C52 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €97,63 (incl. btw) | |
| | SKU | M10962-006-007 | Maat | C54 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €97,63 (incl. btw) | |
| | SKU | M10962-006-008 | Maat | C56 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €97,63 (incl. btw) | |
| | SKU | M10962-006-009 | Maat | C58 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €97,63 (incl. btw) | |
| | SKU | M10962-006-011 | Maat | C62 | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €97,63 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11167-006-002 |
| EAN | 7330509401507 |
| SKU leverancier | 156418118933D88 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1564 |
| Pasvorm | Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En 14404 | EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027 en 4057 |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 1, Combinatiecertificering W |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Gulp | Gulp met kunststof rits |
| Lussen | Lussen, waarvan één met D-ring |
| Naden | 3-Dubbel gestikte naden |
| Identiteitskaartzak | Afneembare ID-kaarthouder |
| Achterzakken | Achterzakken |
| Beenzakken | Beenzak met extra zak en pennenzak, Beenzak met klep en plooi met pennenzak, extra zak, telefoonzak en ID-kaartzak |
| Kniebeschermingszakken | Kniebeschermerszakken aan binnenkant |
| Zijzakken | Schuine zakken |
| Broekspijpopening | Standaard C-maat kan verlengd worden tot lengtemaat. |
| Reflectoren | 60 mm breed reflectietape, Reflecterende details rond been |
| Wasinstructies | Huishoudelijke wasbeurten: 50 x, Industriele wasbeurten: 50 x, Kleur 55XX/XX55 - Huishoudelijk en industrieel wassen volgens de eisen van EN ISO 20471 |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 1 |
| High Vis Co Certificering | W (werkbroek) |
| Milieukeurmerk | OEKO-TEX® MADE IN GREEN |
| Oeko Tex® Made In Green | M2AN2SG61 |
| Was | Industrieel wasbaar EN ISO 15797 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw