Dames winterparka High Vis High Vis Oranje/Marineblauw L
Dames winterparka High Vis High Vis Oranje/Marineblauw L
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 214188 |
| EAN | 7330509614785 |
| SKU leverancier | 720017329699L |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 7200 |
| Material | 100% merinowol, ribgebreid, vochtmanagement, 200 g/m² |
| Gender | Dames |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 214192 | Maat | XS | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | 214190 | Maat | S | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | 214189 | Maat | M | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | 214188 | Maat | L | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | 214191 | Maat | XL | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | 214193 | Maat | XXL | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | 214194 | Maat | XXXL | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 214188 |
| EAN | 7330509614785 |
| SKU leverancier | 720017329699L |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 7200 |
| Material | 100% merinowol, ribgebreid, vochtmanagement, 200 g/m² |
| Gender | Dames |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Aanbevolen temperatuur -5 °C tot -30 °C |
| Kraag | Ribgebreide kraag |
| Naden | Naden in contrastkleuren |
| Mouweinde | Boord aan mouweinde |
| Wasinstructies | Gebruik wolwasmiddel |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Stukadoor/Tegelzetter, Fabrieksarbeider, Hovenier, Chauffeur, Dakdekker, Plaatwerker, Schilder, Visser |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw