Onderhemd korte mouwen merinowol XLIGHT Donkergrijs/Geel L
Onderhemd korte mouwen merinowol XLIGHT Donkergrijs/Geel L
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | M10849-035-005 |
| EAN | 7330509595107 |
| SKU leverancier | 184417349835L |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1844 |
| Material | 100% merinowol, single jersey, 160 g/m² |
| Gender | Heren |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10849-035-002 | Maat | XS | Kleur | Donkergrijs/Geel | niet op voorraad | €85,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M10849-035-003 | Maat | S | Kleur | Donkergrijs/Geel | niet op voorraad | €85,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M10849-035-004 | Maat | M | Kleur | Donkergrijs/Geel | niet op voorraad | €85,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M10849-035-005 | Maat | L | Kleur | Donkergrijs/Geel | niet op voorraad | €85,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M10849-035-006 | Maat | XL | Kleur | Donkergrijs/Geel | niet op voorraad | €85,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M10849-035-007 | Maat | XXL | Kleur | Donkergrijs/Geel | niet op voorraad | €85,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M10849-035-008 | Maat | 3XL | Kleur | Geel/donker grijs | niet op voorraad | €85,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M10849-035-009 | Maat | 4XL | Kleur | Donkergrijs/Geel | niet op voorraad | €85,47 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10849-035-005 |
| EAN | 7330509595107 |
| SKU leverancier | 184417349835L |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1844 |
| Material | 100% merinowol, single jersey, 160 g/m² |
| Gender | Heren |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Aanbevolen temperatuur +10 °C tot -10 °C |
| Versterking | Versterkt op de knieën |
| Taille | Elastiek in taille met Blåkläder-logo |
| Naden | Naden in contrastkleuren |
| Wasinstructies | Gebruik wolwasmiddel |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Stukadoor/Tegelzetter, Fabrieksarbeider, Hovenier, Chauffeur, Dakdekker, Plaatwerker, Schilder, Visser |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw