Regenjas High Vis LEVEL 2 High Vis Oranje M
Regenjas High Vis LEVEL 2 High Vis Oranje M
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | M10892-012-004 |
| EAN | 7330509376669 |
| SKU leverancier | 130220035500M |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1302 |
| Material | 100% polyester, PU-bekleed, wind- en waterdicht, ademend, 240g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Hovenier, Wegenbouw |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10892-012-002 | Maat | XS | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €109,67 (incl. btw) | |
| | SKU | M10892-012-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €109,67 (incl. btw) | |
| | SKU | M10892-012-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €109,67 (incl. btw) | |
| | SKU | M10892-012-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €109,67 (incl. btw) | |
| | SKU | M10892-012-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €109,67 (incl. btw) | |
| | SKU | M10892-012-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €109,67 (incl. btw) | |
| | SKU | M10892-012-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €109,67 (incl. btw) | |
| | SKU | M10892-012-009 | Maat | 4XL | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €109,67 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10892-012-004 |
| EAN | 7330509376669 |
| SKU leverancier | 130220035500M |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1302 |
| Material | 100% polyester, PU-bekleed, wind- en waterdicht, ademend, 240g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Hovenier, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Combinatiecertificering Z |
| En 343 | EN 343, Klasse 4,1 |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Wind- en waterdicht met gelaste naden |
| Versterking | Versterkt op knieën en achterkant broekspijpen |
| Taille | Verstelbaar met trekkoord in de taille en brede elastische band op achterzijde |
| Bretels | Verstelbare, afneembare bretels met stevig elastiek. |
| Beenzakken | Beenzak met klep en plooi |
| Voorzakken | Openingen met klep voor toegang tot onderliggende kledingstuk |
| Duimstokzak | Duimstokzak met extra zak en meshouder |
| Broekspijpopening | Verstelbare broekspijpopening met knopen. |
| Reflectoren | 65 mm breed reflectietape |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 25 x, Kleur 5500 - max. 5 wasbeurten |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | Z (werkbroek) |
| Voering | Ongevoerd |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw