Regenbroek LEVEL 1 Zwart S
Regenbroek LEVEL 1 Zwart S
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | M10898-001-003 |
| EAN | 7330509269619 |
| SKU leverancier | 138420003300S |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1384 |
| Material | 100% polyester, PU-bekleed, wind- en waterdicht, ademend, 185g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Hovenier, Wegenbouw, Visser |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10898-001-002 | Maat | XS | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €62,51 (incl. btw) | |
| | SKU | M10898-001-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €62,51 (incl. btw) | |
| | SKU | M10898-001-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €62,51 (incl. btw) | |
| | SKU | M10898-001-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €62,51 (incl. btw) | |
| | SKU | M10898-001-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €62,51 (incl. btw) | |
| | SKU | M10898-001-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €62,51 (incl. btw) | |
| | SKU | M10898-001-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €62,51 (incl. btw) | |
| | SKU | M10898-001-009 | Maat | 4XL | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €62,51 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10898-001-003 |
| EAN | 7330509269619 |
| SKU leverancier | 138420003300S |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1384 |
| Material | 100% polyester, PU-bekleed, wind- en waterdicht, ademend, 185g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Hovenier, Wegenbouw, Visser |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Combinatiecertificering Z |
| En 343 | EN 343, Klasse 4,1 |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Wind- en waterdicht met gelaste naden |
| Taille | Verstelbaar met aanrijgkoord in de taille, Elastiek in taille |
| Broekspijpopening | Verstelbare broekspijpopening met knopen. |
| Reflectoren | 65 mm breed reflectietape |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 25 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | Z (werkbroek) |
| Voering | Ongevoerd |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw