Dames Onderhemd met halve rits merinowol XWARM Medium Grijs/Zwart XXL
Dames Onderhemd met halve rits merinowol XWARM Medium Grijs/Zwart XXL
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 214247 |
| EAN | 7330509776285 |
| SKU leverancier | 724517369699XXL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 7245 |
| Pasvorm | Damespasvorm |
| Material | 100% merinowol, interlock, 260 g/m² |
| Gender | Dames |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 214246 | Maat | XS | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | 214244 | Maat | S | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | 214243 | Maat | M | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | 214242 | Maat | L | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | 214245 | Maat | XL | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | 214247 | Maat | XXL | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) | |
| | SKU | 214248 | Maat | XXXL | Kleur | Medium Grijs/Zwart | niet op voorraad | €110,41 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 214247 |
| EAN | 7330509776285 |
| SKU leverancier | 724517369699XXL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 7245 |
| Pasvorm | Damespasvorm |
| Material | 100% merinowol, interlock, 260 g/m² |
| Gender | Dames |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Aanbevolen temperatuur -20 °C tot -35 °C |
| Taille | Elastiek in taille met Blåkläder-logo |
| Naden | Naden in contrastkleuren |
| Broekspijpopening | Elastische boord in broekspijpopening. |
| Wasinstructies | Gebruik wolwasmiddel |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Stukadoor/Tegelzetter, Fabrieksarbeider, Hovenier, Chauffeur, Dakdekker, Loodgieter, Plaatwerker, Monteur, Schilder, Visser, Houthakker |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw