Dames Winterjas High Vis High Vis Oranje/Marineblauw XXL
Dames Winterjas High Vis High Vis Oranje/Marineblauw XXL
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 214210 |
| EAN | 7330509684832 |
| SKU leverancier | 720217079985XXL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 7202 |
| Aantal | Wordt verkocht als complete set stuk |
| Material | 100% polyester, ribgebreid, ademend, 170 g/m² |
| Gender | Dames |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 214209 | Maat | XS | Kleur | Zwart/Korenblauw | niet op voorraad | €55,76 (incl. btw) | |
| | SKU | 214207 | Maat | S | Kleur | Zwart/Korenblauw | niet op voorraad | €55,76 (incl. btw) | |
| | SKU | 214206 | Maat | M | Kleur | Zwart/Korenblauw | niet op voorraad | €55,76 (incl. btw) | |
| | SKU | 214205 | Maat | L | Kleur | Zwart/Korenblauw | niet op voorraad | €55,76 (incl. btw) | |
| | SKU | 214208 | Maat | XL | Kleur | Zwart/Korenblauw | niet op voorraad | €55,76 (incl. btw) | |
| | SKU | 214210 | Maat | XXL | Kleur | Zwart/Korenblauw | niet op voorraad | €55,76 (incl. btw) | |
| | SKU | 214211 | Maat | XXXL | Kleur | Zwart/Korenblauw | niet op voorraad | €55,76 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 214210 |
| EAN | 7330509684832 |
| SKU leverancier | 720217079985XXL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 7202 |
| Aantal | Wordt verkocht als complete set stuk |
| Material | 100% polyester, ribgebreid, ademend, 170 g/m² |
| Gender | Dames |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Stof met grote vochtdoorlatendheid, Aanbevolen temperatuur +10 °C tot -10 °C |
| Labels | Geprint maatlabel |
| Hals | Ronde hals |
| Taille | Elastiek in taille met Blåkläder-logo |
| Naden | Naden in contrastkleuren |
| Panelen met Blåkläder print | |
| Afwerking | Verlengde achterkant |
| Broekspijpopening | Zachte broekspijpopening. |
| Mouweinde | Zacht mouweinde |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Stukadoor/Tegelzetter, Fabrieksarbeider, Hovenier, Chauffeur, Dakdekker, Loodgieter, Plaatwerker, Monteur, Schoonmaker, Schilder, Visser, Magazijnmedewerker, Houthakker |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw