| Artikelcode (SKU) | M10869-019-007 |
| EAN | 7330509422465 |
| SKU leverancier | 681017079985XXL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 6810 |
| Aantal | Wordt verkocht als complete set stuk |
| Material | 100% polyester, ribgebreid, ademend, 170 g/m² |
| Gender | Heren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10869-019-002 | Maat | XS | Kleur | Zwart/Korenblauw | niet op voorraad | €55,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M10869-019-003 | Maat | S | Kleur | Zwart/Korenblauw | op voorraad | €55,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M10869-019-004 | Maat | M | Kleur | Zwart/Korenblauw | niet op voorraad | €55,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M10869-019-005 | Maat | L | Kleur | Zwart/Korenblauw | niet op voorraad | €55,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M10869-019-006 | Maat | XL | Kleur | Zwart/Korenblauw | op voorraad | €55,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M10869-019-007 | Maat | XXL | Kleur | Zwart/Korenblauw | op voorraad | €55,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M10869-019-008 | Maat | XXXL | Kleur | Zwart/Korenblauw | niet op voorraad | €55,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M10869-019-009 | Maat | 4XL | Kleur | Zwart/Korenblauw | niet op voorraad | €55,76 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10869-019-007 |
| EAN | 7330509422465 |
| SKU leverancier | 681017079985XXL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 6810 |
| Aantal | Wordt verkocht als complete set stuk |
| Material | 100% polyester, ribgebreid, ademend, 170 g/m² |
| Gender | Heren |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Stof met grote vochtdoorlatendheid, Aanbevolen temperatuur +10 °C tot -10 °C |
| Labels | Geprint maatlabel |
| Hals | Ronde hals |
| Taille | Elastiek in taille |
| Naden | Naden in contrastkleuren |
| Panelen met Blåkläder print | |
| Afwerking | Verlengde achterkant |
| Broekspijpopening | Zachte broekspijpopening. |
| Mouweinde | Zacht mouweinde |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Stukadoor/Tegelzetter, Fabrieksarbeider, Hovenier, Dakdekker, Loodgieter, Schilder, Visser |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw