| Artikelcode (SKU) | M11617-010-007 |
| EAN | 5414729088884 |
| SKU leverancier | 1003803077B6943002XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 330 g/m², +/- 290 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| High visibility | ja |
| Kledingmaat (internationaal) | 2XL |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11617-010-003 | Maat | S | Kleur | FLUOGEEL/GRAFIETGRIJS | op voorraad | €280,12 (incl. btw) | |
| | SKU | M11617-010-004 | Maat | M | Kleur | FLUOGEEL/GRAFIETGRIJS | op voorraad | €280,12 (incl. btw) | |
| | SKU | M11617-010-005 | Maat | L | Kleur | FLUOGEEL/GRAFIETGRIJS | op voorraad | €280,12 (incl. btw) | |
| | SKU | M11617-010-006 | Maat | XL | Kleur | FLUOGEEL/GRAFIETGRIJS | op voorraad | €280,12 (incl. btw) | |
| | SKU | M11617-010-007 | Maat | 2XL | Kleur | FLUOGEEL/GRAFIETGRIJS | op voorraad | €280,12 (incl. btw) | |
| | SKU | M11617-010-008 | Maat | 3XL | Kleur | FLUOGEEL/GRAFIETGRIJS | op voorraad | €280,12 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11617-010-007 |
| EAN | 5414729088884 |
| SKU leverancier | 1003803077B6943002XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 330 g/m², +/- 290 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| High visibility | ja |
| Kledingmaat (internationaal) | 2XL |
| Gewicht (kwaliteit lengte) | 330 G/M² |
| Kleur (combinatie) | geel/grijs |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Elastische tailleband | vaste rugelastiek |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | COPES77, COPES75 |
| Compositie | 50%COT/49%PES/1%NEG, 75%COT/24%PES/1%NEG |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Sluiting type | polsbanden met drukknoopsluiting, 2-way ritssluiting verborgen onder flap, verborgen drukknoopsluiting, borstzak met klep en verborgen sluiting, achterzak met klep en verborgen sluiting, dijbeenzak met klep en verborgen sluiting, meterzak met klep en verb |
| Rugplooien | 1 |
| Zakken | steekzak, doorsteekzak, binnenzak, verstelbare kniezakken |
| Draaglus | 1 |
| ID-kaarthouder | 1 |
| Reflecterende elementen | reflecterende banden van 50 mm |
| Certificaten | Certificatie EN 13034:2005+A1:2009 - type 6,Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,Certificatie EN ISO 11612: 2015 - A1B1C1D0E1F1,Certificatie EN ISO 11611 : 2015 / A1 - klasse 1,Certifi |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw