| Artikelcode (SKU) | M11545-009-009 |
| EAN | 5414729088693 |
| SKU leverancier | 2008193077B69430050 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 330 g/m², +/- 290 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| High visibility | ja |
| Kledingmaat | 54 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11545-009-005 | Maat | 42 | Kleur | FLUOGEEL/GRAFIETGRIJS | op voorraad | €171,82 (incl. btw) | |
| | SKU | M11545-009-006 | Maat | 44 | Kleur | FLUOGEEL/GRAFIETGRIJS | niet op voorraad | €171,82 (incl. btw) | |
| | SKU | M11545-009-007 | Maat | 46 | Kleur | FLUOGEEL/GRAFIETGRIJS | niet op voorraad | €171,82 (incl. btw) | |
| | SKU | M11545-009-008 | Maat | 48 | Kleur | FLUOGEEL/GRAFIETGRIJS | niet op voorraad | €171,82 (incl. btw) | |
| | SKU | M11545-009-009 | Maat | 50 | Kleur | FLUOGEEL/GRAFIETGRIJS | op voorraad | €171,82 (incl. btw) | |
| | SKU | M11545-009-010 | Maat | 52 | Kleur | FLUOGEEL/GRAFIETGRIJS | niet op voorraad | €171,82 (incl. btw) | |
| | SKU | M11545-009-012 | Maat | 56 | Kleur | FLUOGEEL/GRAFIETGRIJS | niet op voorraad | €171,82 (incl. btw) | |
| | SKU | M11545-009-014 | Maat | 60 | Kleur | FLUOGEEL/GRAFIETGRIJS | niet op voorraad | €171,82 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11545-009-009 |
| EAN | 5414729088693 |
| SKU leverancier | 2008193077B69430050 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 330 g/m², +/- 290 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| High visibility | ja |
| Kledingmaat | 54 |
| Gewicht (kwaliteit lengte) | 330 G/M² |
| Kleur (combinatie) | geel/grijs |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | COPES77, COPES75 |
| Compositie | 50%COT/49%PES/1%NEG, 75%COT/24%PES/1%NEG |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | verstelbare kniezakken, steekzak |
| Sluiting type | achterzak met klep en verborgen sluiting, dijbeenzak met klep en verborgen sluiting, meterzak met klep en verborgen sluiting |
| Reflecterende elementen | reflecterende banden van 70 mm |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Verborgen sluiting | verborgen jeansknoop en rits |
| Certificaten | Certificatie EN 13034:2005+A1:2009 - type 6,Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,Certificatie EN ISO 11612: 2015 - A1B1C1D0E1F1,Certificatie EN ISO 11611 : 2015 / A1 - klasse 1,Certifi |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw