- Industrie-overall met contrasterende details.
- Verstelbare manchetten en elastische taille.
- Met plooi en stretch inzetstuk op de achterzijde, voor een betere bewegingsvrijheid
| Artikelcode (SKU) | M10808-008-002 |
| EAN | 7330509384305 |
| SKU leverancier | 605412108884C44 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C44 |
| Gewicht | 100% katoen, twill, 320 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw/korenblauw |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, twill, 320 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | M10808-008-002 |
| EAN | 7330509384305 |
| SKU leverancier | 605412108884C44 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C44 |
| Gewicht | 100% katoen, twill, 320 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw/korenblauw |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, twill, 320 g/m² |
| Kwaliteit | 1210 |
| Kleurnummer | 8884 |
| Categorie | Industrie/service |
| Land van herkomst | Lk |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw