| Artikelcode (SKU) | 496806 |
| EAN | 5414729112947 |
| SKU leverancier | 4001382061B67410540 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Model | Amerikaans |
| Kleur (combinatie) | grijs/zwart |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 496806 | Maat | 40 | Kleur | ZWART/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €61,59 (incl. btw) | |
| | SKU | 496805 | Maat | 42 | Kleur | ZWART/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €61,59 (incl. btw) | |
| | SKU | 496900 | Maat | 42 | Kleur | ZWART/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €61,59 (incl. btw) | |
| | SKU | 496804 | Maat | 44 | Kleur | ZWART/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €61,59 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 496806 |
| EAN | 5414729112947 |
| SKU leverancier | 4001382061B67410540 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Model | Amerikaans |
| Kleur (combinatie) | grijs/zwart |
| Verstelbaar | verstelbare bretellen, verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Stretch eigenschappen | stretchmateriaal aan de zijkant |
| Zakken | steekzak, borstzak met klep, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw