| Artikelcode (SKU) | M11611-022-004 |
| EAN | 5414729061979 |
| SKU leverancier | 1003131043B082500M |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 320 g/m² G |
| Kledingmaat (internationaal) | M |
| Materiaal | katoen |
| Kleur | marineblauw |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11611-022-003 | Maat | S | Kleur | MARINEBLAUW | niet op voorraad | €99,34 (incl. btw) | |
| | SKU | M11611-022-004 | Maat | M | Kleur | MARINEBLAUW | niet op voorraad | €99,34 (incl. btw) | |
| | SKU | M11611-022-005 | Maat | L | Kleur | MARINEBLAUW | niet op voorraad | €99,34 (incl. btw) | |
| | SKU | M11611-022-006 | Maat | XL | Kleur | MARINEBLAUW | niet op voorraad | €99,34 (incl. btw) | |
| | SKU | M11611-022-007 | Maat | 2XL | Kleur | MARINEBLAUW | niet op voorraad | €99,34 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11611-022-004 |
| EAN | 5414729061979 |
| SKU leverancier | 1003131043B082500M |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 320 g/m² G |
| Kledingmaat (internationaal) | M |
| Materiaal | katoen |
| Kleur | marineblauw |
| Kleur (basis) | blauw |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro, verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Elastische tailleband | vaste rugelastiek |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | CO43 |
| Compositie | 100%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Sluiting type | 2-way ritssluiting verborgen onder flap |
| Drukknoop | drukknop |
| Rugplooien | 1 |
| Zakken | steekzak, doorsteekzak, borstzak, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Gereedschapszak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® kniezakken |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw