| Artikelcode (SKU) | M11605-006-006 |
| EAN | 5414729017747 |
| SKU leverancier | 1002862061B647100XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Kledingmaat (internationaal) | XL |
| Kleur (combinatie) | grijs/zwart |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11605-006-003 | Maat | S | Kleur | CEMENTGRIJS/ZWART | niet op voorraad | €82,89 (incl. btw) | |
| | SKU | M11605-006-004 | Maat | M | Kleur | CEMENTGRIJS/ZWART | op voorraad | €82,89 (incl. btw) | |
| | SKU | M11605-006-005 | Maat | L | Kleur | CEMENTGRIJS/ZWART | niet op voorraad | €82,89 (incl. btw) | |
| | SKU | M11605-006-006 | Maat | XL | Kleur | CEMENTGRIJS/ZWART | op voorraad | €82,89 (incl. btw) | |
| | SKU | M11605-006-007 | Maat | 2XL | Kleur | CEMENTGRIJS/ZWART | niet op voorraad | €82,89 (incl. btw) | |
| | SKU | M11605-006-008 | Maat | 3XL | Kleur | CEMENTGRIJS/ZWART | niet op voorraad | €82,89 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11605-006-006 |
| EAN | 5414729017747 |
| SKU leverancier | 1002862061B647100XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Kledingmaat (internationaal) | XL |
| Kleur (combinatie) | grijs/zwart |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro, verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Elastische tailleband | vaste rugelastiek |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Sluiting type | 2-way ritssluiting verborgen onder flap |
| Drukknoop | drukknop |
| Rugplooien | 1 |
| Zakken | steekzak, doorsteekzak, borstzak, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Gereedschapszak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® kniezakken |
| Reflecterende elementen | reflecterende bies |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw