| Artikelcode (SKU) | M11607-017-006 |
| EAN | 5414729051888 |
| SKU leverancier | 1003333075B647400XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 290 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Kledingmaat (internationaal) | XL |
| Kleur (combinatie) | grijs/zwart |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11607-017-004 | Maat | M | Kleur | GRAFIETGRIJS/ZWART | op voorraad | €167,59 (incl. btw) | |
| | SKU | M11607-017-005 | Maat | L | Kleur | GRAFIETGRIJS/ZWART | niet op voorraad | €167,59 (incl. btw) | |
| | SKU | M11607-017-006 | Maat | XL | Kleur | GRAFIETGRIJS/ZWART | niet op voorraad | €167,59 (incl. btw) | |
| | SKU | M11607-017-007 | Maat | 2XL | Kleur | GRAFIETGRIJS/ZWART | niet op voorraad | €167,59 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11607-017-006 |
| EAN | 5414729051888 |
| SKU leverancier | 1003333075B647400XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 290 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Kledingmaat (internationaal) | XL |
| Kleur (combinatie) | grijs/zwart |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Elastische tailleband | vaste rugelastiek |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | COPES75 |
| Compositie | 75%COT/24%PES/1%NEG |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Sluiting type | polsbanden met drukknoopsluiting, 2-way ritssluiting verborgen onder flap, verborgen drukknoopsluiting, borstzak met klep en verborgen sluiting, achterzak met klep en verborgen sluiting, dijbeenzak met klep en verborgen sluiting, meterzak met klep en verb |
| Rugplooien | 1 |
| Zakken | steekzak, doorsteekzak, gsm-zak, binnenzak, verstelbare kniezakken |
| Draaglus | 1 |
| ID-kaarthouder | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Certificaten | Certificatie EN 13034:2005+A1:2009 - type 6,Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,Certificatie EN ISO 11611:2015 A1+A2 - klasse 1,Certificatie EN ISO 11612:2015 - A1A2B1C1D0E1F1,Certifi |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw