| Artikelcode (SKU) | 827229 |
| EAN | 5414729188997 |
| SKU leverancier | 2010841093B62790054 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | 9,5 oz/y² (+/- 320 g/m²) G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | slim fit |
| Stof materiaal | CO93 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 827221 | Maat | 38 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €87,12 (incl. btw) | |
| | SKU | 827222 | Maat | 40 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €87,12 (incl. btw) | |
| | SKU | 827223 | Maat | 42 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €87,12 (incl. btw) | |
| | SKU | 827224 | Maat | 44 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €87,12 (incl. btw) | |
| | SKU | 827225 | Maat | 46 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €87,12 (incl. btw) | |
| | SKU | 827226 | Maat | 48 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €87,12 (incl. btw) | |
| | SKU | 827227 | Maat | 50 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €87,12 (incl. btw) | |
| | SKU | 827228 | Maat | 52 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €87,12 (incl. btw) | |
| | SKU | 827229 | Maat | 54 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €87,12 (incl. btw) | |
| | SKU | 827230 | Maat | 56 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | niet op voorraad | €87,12 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 827229 |
| EAN | 5414729188997 |
| SKU leverancier | 2010841093B62790054 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | 9,5 oz/y² (+/- 320 g/m²) G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | slim fit |
| Stof materiaal | CO93 |
| Compositie | 89,5%COT/10,5%ELAST |
| Stretch eigenschappen | KNIEZ.CORD.STRETCH |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® stretch kniezakken |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak, breekmeszak, gsm-zak |
| Open achterzak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Ademend | 1 |
| Gereedschap opberging | D-ring |
| ID-kaarthouder | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Sluiting type | ritssluiting en jeansknoop |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw