| Artikelcode (SKU) | M11625-019-003 |
| EAN | 5414729163352 |
| SKU leverancier | 2009531093B62790038 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | 9,5 oz/y² (+/- 320 g/m²) G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | slim fit, verlaagde taille |
| Stof materiaal | CO93 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11625-019-003 | Maat | 38 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €104,79 (incl. btw) | |
| | SKU | M11625-019-007 | Maat | 46 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €104,79 (incl. btw) | |
| | SKU | M11625-019-009 | Maat | 50 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €104,79 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11625-019-003 |
| EAN | 5414729163352 |
| SKU leverancier | 2009531093B62790038 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | 9,5 oz/y² (+/- 320 g/m²) G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | slim fit, verlaagde taille |
| Stof materiaal | CO93 |
| Compositie | 89,5%COT/10,5%ELAST |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Stretch eigenschappen | KNIEZ.CORD.STRETCH |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® stretch kniezakken |
| Zakken | Cordura® spijkerzakken met gereedschapslussen, steekzak, dijbeenzak, meterzak, breekmeszak, gsm-zak |
| Ritszak voor klein gereedschap | 1 |
| Multifunctionele riemlus | 1 |
| Open achterzak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Ademend | 1 |
| Gereedschap opberging | D-ring |
| ID-kaarthouder | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Sluiting type | ritssluiting en jeansknoop |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw