| Artikelcode (SKU) | 825812 |
| EAN | 5414729187068 |
| SKU leverancier | 2010145230B08839540 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 210 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | slim fit |
| Stof materiaal | PACOSPA30 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 825844 | Maat | 36 | Kleur | NACHTBLAUW | niet op voorraad | €95,95 (incl. btw) | |
| | SKU | 825845 | Maat | 38 | Kleur | NACHTBLAUW | op voorraad | €95,95 (incl. btw) | |
| | SKU | 825812 | Maat | 40 | Kleur | NACHTBLAUW | op voorraad | €95,95 (incl. btw) | |
| | SKU | 825846 | Maat | 40 | Kleur | NACHTBLAUW | niet op voorraad | €95,95 (incl. btw) | |
| | SKU | 825847 | Maat | 42 | Kleur | NACHTBLAUW | niet op voorraad | €95,95 (incl. btw) | |
| | SKU | 825814 | Maat | 44 | Kleur | NACHTBLAUW | niet op voorraad | €95,95 (incl. btw) | |
| | SKU | 825848 | Maat | 44 | Kleur | NACHTBLAUW | niet op voorraad | €95,95 (incl. btw) | |
| | SKU | 825815 | Maat | 46 | Kleur | NACHTBLAUW | op voorraad | €95,95 (incl. btw) | |
| | SKU | 825849 | Maat | 46 | Kleur | NACHTBLAUW | op voorraad | €95,95 (incl. btw) | |
| | SKU | 825816 | Maat | 48 | Kleur | NACHTBLAUW | niet op voorraad | €95,95 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 825812 |
| EAN | 5414729187068 |
| SKU leverancier | 2010145230B08839540 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 210 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | slim fit |
| Stof materiaal | PACOSPA30 |
| Compositie | 62%PA/29%COT/9%EL |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Open achterzak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Gereedschap opberging | D-ring |
| Sluiting type | veiligheidszak met ritssluiting, verborgen haaksluiting met drukknoop en rits |
| Reflecterende elementen | reflecterende details |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Verplaatste naden | tweenaaldstiksel |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw