- Eenvoudige werkbroek met duimstokzak, beenzak en elastische tailleband
| Artikelcode (SKU) | M11083-032-003 |
| EAN | 7330509131978 |
| SKU leverancier | 172518001000C148 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C148 |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² G |
| Kleur | Wit |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | M11083-032-003 |
| EAN | 7330509131978 |
| SKU leverancier | 172518001000C148 |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | C148 |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² G |
| Kleur | Wit |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² |
| Kwaliteit | 1800 |
| Kleurnummer | 1000 |
| Categorie | Industrie/service |
| Land van herkomst | Lk |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw