| Artikelcode (SKU) | M11551-025-003 |
| EAN | 5414729148632 |
| SKU leverancier | 2009732041B07830038 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m², +/- 260 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | verlaagde taille, adjusted fit |
| Stof materiaal | PESCO41, PASPA01 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11551-025-003 | Maat | 38 | Kleur | ZWART | op voorraad | €89,42 (incl. btw) | |
| | SKU | M11551-025-004 | Maat | 40 | Kleur | ZWART | op voorraad | €89,42 (incl. btw) | |
| | SKU | M11551-025-005 | Maat | 42 | Kleur | ZWART | op voorraad | €89,42 (incl. btw) | |
| | SKU | 493925 | Maat | 44 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €89,42 (incl. btw) | |
| | SKU | 494064 | Maat | 44 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €89,42 (incl. btw) | |
| | SKU | M11551-025-006 | Maat | 44 | Kleur | ZWART | op voorraad | €89,42 (incl. btw) | |
| | SKU | 493924 | Maat | 46 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €89,42 (incl. btw) | |
| | SKU | M11551-025-007 | Maat | 46 | Kleur | ZWART | op voorraad | €89,42 (incl. btw) | |
| | SKU | 494062 | Maat | 48 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €89,42 (incl. btw) | |
| | SKU | M11551-025-008 | Maat | 48 | Kleur | ZWART | op voorraad | €89,42 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11551-025-003 |
| EAN | 5414729148632 |
| SKU leverancier | 2009732041B07830038 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m², +/- 260 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | verlaagde taille, adjusted fit |
| Stof materiaal | PESCO41, PASPA01 |
| Compositie | 65PES/35%COT, 88%PA/12%EL |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Stretch eigenschappen | 4-way stretch in knieholte, aan kruis en aan de achterkant onder de tailleband |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak, breekmeszak |
| Open achterzak | 1 |
| Sluiting type | achterzak met ritssluiting, veiligheidszak met ritssluiting |
| Potloodzak | 1 |
| Gereedschap opberging | D-ring |
| Reflecterende elementen | reflecterende details |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Verborgen sluiting | verborgen jeansknoop en rits |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw