| Artikelcode (SKU) | M11526-004-003 |
| EAN | 5414729004280 |
| SKU leverancier | 2004272061B03730038 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Kleur | grijs |
| Kleur (basis) | grijs |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11526-004-003 | Maat | 38 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €42,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M11526-004-004 | Maat | 40 | Kleur | CEMENTGRIJS | op voorraad | €42,47 (incl. btw) | |
| | SKU | 493384 | Maat | 42 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €42,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M11526-004-005 | Maat | 42 | Kleur | CEMENTGRIJS | op voorraad | €42,47 (incl. btw) | |
| | SKU | 493278 | Maat | 44 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €42,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M11526-004-006 | Maat | 44 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €42,47 (incl. btw) | |
| | SKU | 142372 | Maat | 46 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €42,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M11526-004-007 | Maat | 46 | Kleur | CEMENTGRIJS | op voorraad | €42,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M11526-004-008 | Maat | 48 | Kleur | CEMENTGRIJS | op voorraad | €42,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M11526-004-009 | Maat | 50 | Kleur | CEMENTGRIJS | op voorraad | €42,47 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11526-004-003 |
| EAN | 5414729004280 |
| SKU leverancier | 2004272061B03730038 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Kleur | grijs |
| Kleur (basis) | grijs |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Gereedschapszak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Sluiting type | veiligheidszak met ritssluiting, ritssluiting en jeansknoop |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw