| Artikelcode (SKU) | M11553-021-004 |
| EAN | 5414729153124 |
| SKU leverancier | 2009752041B68470040 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m², +/- 260 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | verlaagde taille, adjusted fit |
| Stof materiaal | PESCO41, PASPA01 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11553-021-002 | Maat | 36 | Kleur | NACHTBLAUW/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €115,68 (incl. btw) | |
| | SKU | M11553-021-003 | Maat | 38 | Kleur | NACHTBLAUW/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €115,68 (incl. btw) | |
| | SKU | M11553-021-004 | Maat | 40 | Kleur | NACHTBLAUW/ANTRACIETGRIJS | op voorraad | €115,68 (incl. btw) | |
| | SKU | M11553-021-005 | Maat | 42 | Kleur | NACHTBLAUW/ANTRACIETGRIJS | op voorraad | €115,68 (incl. btw) | |
| | SKU | M11553-021-006 | Maat | 44 | Kleur | NACHTBLAUW/ANTRACIETGRIJS | op voorraad | €115,68 (incl. btw) | |
| | SKU | M11553-021-007 | Maat | 46 | Kleur | NACHTBLAUW/ANTRACIETGRIJS | op voorraad | €115,68 (incl. btw) | |
| | SKU | M11553-021-008 | Maat | 48 | Kleur | NACHTBLAUW/ANTRACIETGRIJS | op voorraad | €115,68 (incl. btw) | |
| | SKU | M11553-021-009 | Maat | 50 | Kleur | NACHTBLAUW/ANTRACIETGRIJS | op voorraad | €115,68 (incl. btw) | |
| | SKU | M11553-021-010 | Maat | 52 | Kleur | NACHTBLAUW/ANTRACIETGRIJS | op voorraad | €115,68 (incl. btw) | |
| | SKU | M11553-021-011 | Maat | 54 | Kleur | NACHTBLAUW/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €115,68 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11553-021-004 |
| EAN | 5414729153124 |
| SKU leverancier | 2009752041B68470040 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m², +/- 260 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | verlaagde taille, adjusted fit |
| Stof materiaal | PESCO41, PASPA01 |
| Compositie | 65PES/35%COT, 88%PA/12%EL |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Stretch eigenschappen | KNIEZ.CORD.STRETCH, 4-way stretch in knieholte, aan kruis en aan de achterkant onder de tailleband |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® stretch kniezakken, zakken versterkt met Cordura® |
| Zakken | Cordura® spijkerzakken met gereedschapslussen, steekzak, dijbeenzak, meterzak, breekmeszak, gsm-zak |
| Ritszak voor klein gereedschap | 1 |
| Multifunctionele riemlus | 1 |
| Achterzak met klep | 1 |
| Open achterzak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Ademend | 1 |
| Gereedschap opberging | D-ring |
| ID-kaarthouder | 1 |
| Reflecterende elementen | reflecterende details |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Verborgen sluiting | verborgen jeansknoop en rits |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw