| Artikelcode (SKU) | M11537-025-004 |
| EAN | 5414729056340 |
| SKU leverancier | 2006672061B07040040 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11537-025-002 | Maat | 36 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €42,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M11537-025-003 | Maat | 38 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €42,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M11537-025-004 | Maat | 40 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €42,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M11537-025-005 | Maat | 42 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €42,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M11537-025-006 | Maat | 44 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €42,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M11537-025-007 | Maat | 46 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €42,47 (incl. btw) | |
| | SKU | M11537-025-008 | Maat | 48 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €42,47 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11537-025-004 |
| EAN | 5414729056340 |
| SKU leverancier | 2006672061B07040040 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Gereedschapszak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Elastische tailleband zijkant | elastische tailleband aan de zijkant |
| Stretch eigenschappen | stretchmateriaal aan de zijkant |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Sluiting type | ritssluiting en jeansknoop |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw