| Artikelcode (SKU) | M11529-025-005 |
| EAN | 5414729030722 |
| SKU leverancier | 2004872061B07040042 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Kleur | zwart |
| Kleur (basis) | zwart |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11529-025-002 | Maat | 36 | Kleur | ZWART | op voorraad | €56,14 (incl. btw) | |
| | SKU | M11529-025-003 | Maat | 38 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €56,14 (incl. btw) | |
| | SKU | 492955 | Maat | 40 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €56,14 (incl. btw) | |
| | SKU | M11529-025-004 | Maat | 40 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €56,14 (incl. btw) | |
| | SKU | 492837 | Maat | 42 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €60,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M11529-025-005 | Maat | 42 | Kleur | ZWART | op voorraad | €56,14 (incl. btw) | |
| | SKU | 492860 | Maat | 44 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €56,14 (incl. btw) | |
| | SKU | M11529-025-006 | Maat | 44 | Kleur | ZWART | op voorraad | €56,14 (incl. btw) | |
| | SKU | 492859 | Maat | 46 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €56,14 (incl. btw) | |
| | SKU | M11529-025-007 | Maat | 46 | Kleur | ZWART | op voorraad | €56,14 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11529-025-005 |
| EAN | 5414729030722 |
| SKU leverancier | 2004872061B07040042 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Kleur | zwart |
| Kleur (basis) | zwart |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® kniezakken |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Gereedschapszak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Sluiting type | veiligheidszak met ritssluiting, ritssluiting en jeansknoop |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw