| Artikelcode (SKU) | 493391 |
| EAN | 5414729043142 |
| SKU leverancier | 2004272061B05089544 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Kledingmaat | 50 |
| Kleur | beige |
| Artikelcode (SKU) | 493391 |
| EAN | 5414729043142 |
| SKU leverancier | 2004272061B05089544 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Kledingmaat | 50 |
| Kleur | beige |
| Kleur (basis) | beige |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Gereedschapszak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Sluiting type | veiligheidszak met ritssluiting, ritssluiting en jeansknoop |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw