| Artikelcode (SKU) | M11535-015-009 |
| EAN | 5414729051703 |
| SKU leverancier | 2005703075B64740050 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 290 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Kledingmaat | 54 |
| Kleur (combinatie) | grijs/zwart |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11535-015-003 | Maat | 38 | Kleur | GRAFIETGRIJS/ZWART | op voorraad | €106,00 (incl. btw) | |
| | SKU | M11535-015-004 | Maat | 40 | Kleur | GRAFIETGRIJS/ZWART | niet op voorraad | €106,00 (incl. btw) | |
| | SKU | M11535-015-005 | Maat | 42 | Kleur | GRAFIETGRIJS/ZWART | niet op voorraad | €106,00 (incl. btw) | |
| | SKU | M11535-015-006 | Maat | 44 | Kleur | GRAFIETGRIJS/ZWART | op voorraad | €106,00 (incl. btw) | |
| | SKU | M11535-015-007 | Maat | 46 | Kleur | GRAFIETGRIJS/ZWART | op voorraad | €106,00 (incl. btw) | |
| | SKU | M11535-015-008 | Maat | 48 | Kleur | GRAFIETGRIJS/ZWART | op voorraad | €106,00 (incl. btw) | |
| | SKU | M11535-015-009 | Maat | 50 | Kleur | GRAFIETGRIJS/ZWART | op voorraad | €106,00 (incl. btw) | |
| | SKU | M11535-015-010 | Maat | 52 | Kleur | GRAFIETGRIJS/ZWART | op voorraad | €106,00 (incl. btw) | |
| | SKU | M11535-015-011 | Maat | 54 | Kleur | GRAFIETGRIJS/ZWART | niet op voorraad | €106,00 (incl. btw) | |
| | SKU | M11535-015-015 | Maat | 62 | Kleur | GRAFIETGRIJS/ZWART | niet op voorraad | €106,00 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11535-015-009 |
| EAN | 5414729051703 |
| SKU leverancier | 2005703075B64740050 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 290 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Kledingmaat | 54 |
| Kleur (combinatie) | grijs/zwart |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | COPES75 |
| Compositie | 75%COT/24%PES/1%NEG |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | verstelbare kniezakken, steekzak, gsm-zak |
| Sluiting type | achterzak met klep en verborgen sluiting, dijbeenzak met klep en verborgen sluiting, meterzak met klep en verborgen sluiting |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Verborgen sluiting | verborgen jeansknoop en rits |
| Certificaten | Certificatie EN 1149-5:2018,Certificatie EN 13034:2005+A1:2009 - type 6,Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,Certificatie EN ISO 11611:2015 A1+A2 - klasse 1,Certificatie EN ISO 11612:2 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw