| Artikelcode (SKU) | M11548-026-010 |
| EAN | 5414729096971 |
| SKU leverancier | 2008462063B67440052 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 250 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | verlaagde taille, adjusted fit |
| Stof materiaal | PESCO63 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11548-026-004 | Maat | 40 | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €91,23 (incl. btw) | |
| | SKU | M11548-026-005 | Maat | 42 | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €91,23 (incl. btw) | |
| | SKU | M11548-026-006 | Maat | 44 | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €91,23 (incl. btw) | |
| | SKU | M11548-026-007 | Maat | 46 | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €91,23 (incl. btw) | |
| | SKU | M11548-026-008 | Maat | 48 | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €91,23 (incl. btw) | |
| | SKU | M11548-026-009 | Maat | 50 | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €91,23 (incl. btw) | |
| | SKU | M11548-026-010 | Maat | 52 | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €91,23 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11548-026-010 |
| EAN | 5414729096971 |
| SKU leverancier | 2008462063B67440052 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 250 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | verlaagde taille, adjusted fit |
| Stof materiaal | PESCO63 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| Stretch eigenschappen | KNIEZ.CORD.STRETCH |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® kniezakken, Cordura® gereedschapslus |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Open achterzak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| ID-kaarthouder | 1 |
| Sluiting type | veiligheidszak met ritssluiting |
| Reflecterende elementen | reflecterende details |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Verborgen sluiting | verborgen jeansknoop en rits |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw