| Artikelcode (SKU) | M11529-004-012 |
| EAN | 5414729030005 |
| SKU leverancier | 2004872061B03730056 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11529-004-004 | Maat | 40 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €56,14 (incl. btw) | |
| | SKU | M11565-004-004 | Maat | 40 | Kleur | CEMENTGRIJS | op voorraad | €60,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M11529-004-005 | Maat | 42 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €56,14 (incl. btw) | |
| | SKU | M11565-004-005 | Maat | 42 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €60,98 (incl. btw) | |
| | SKU | 492852 | Maat | 44 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €60,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M11529-004-006 | Maat | 44 | Kleur | CEMENTGRIJS | op voorraad | €56,14 (incl. btw) | |
| | SKU | M11529-004-007 | Maat | 46 | Kleur | CEMENTGRIJS | op voorraad | €56,14 (incl. btw) | |
| | SKU | M11529-004-008 | Maat | 48 | Kleur | CEMENTGRIJS | op voorraad | €56,14 (incl. btw) | |
| | SKU | M11529-004-009 | Maat | 50 | Kleur | CEMENTGRIJS | op voorraad | €56,14 (incl. btw) | |
| | SKU | M11529-004-010 | Maat | 52 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €56,14 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11529-004-012 |
| EAN | 5414729030005 |
| SKU leverancier | 2004872061B03730056 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® kniezakken |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Gereedschapszak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Sluiting type | veiligheidszak met ritssluiting, ritssluiting en jeansknoop |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw