| Artikelcode (SKU) | M11530-003-015 |
| EAN | 5414729031507 |
| SKU leverancier | 2004262061B65710062 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Kledingmaat | 62 |
| Kleur (combinatie) | beige/zwart |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11530-003-002 | Maat | 36 | Kleur | BEIGE/ZWART | niet op voorraad | €58,32 (incl. btw) | |
| | SKU | M11530-003-003 | Maat | 38 | Kleur | BEIGE/ZWART | niet op voorraad | €58,32 (incl. btw) | |
| | SKU | 142373 | Maat | 40 | Kleur | BEIGE/ZWART | niet op voorraad | €58,32 (incl. btw) | |
| | SKU | M11530-003-004 | Maat | 40 | Kleur | BEIGE/ZWART | niet op voorraad | €58,32 (incl. btw) | |
| | SKU | 142374 | Maat | 42 | Kleur | BEIGE/ZWART | niet op voorraad | €58,32 (incl. btw) | |
| | SKU | M11530-003-005 | Maat | 42 | Kleur | BEIGE/ZWART | niet op voorraad | €58,32 (incl. btw) | |
| | SKU | M11530-003-006 | Maat | 44 | Kleur | BEIGE/ZWART | niet op voorraad | €58,32 (incl. btw) | |
| | SKU | M11530-003-007 | Maat | 46 | Kleur | BEIGE/ZWART | niet op voorraad | €58,32 (incl. btw) | |
| | SKU | 142375 | Maat | 48 | Kleur | BEIGE/ZWART | niet op voorraad | €58,32 (incl. btw) | |
| | SKU | M11530-003-008 | Maat | 48 | Kleur | BEIGE/ZWART | niet op voorraad | €58,32 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11530-003-015 |
| EAN | 5414729031507 |
| SKU leverancier | 2004262061B65710062 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| Kledingmaat | 62 |
| Kleur (combinatie) | beige/zwart |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® kniezakken |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Gereedschapszak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Sluiting type | veiligheidszak met ritssluiting, ritssluiting en jeansknoop |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw