| Artikelcode (SKU) | M11380-004-050 |
| EAN | 7330509285916 |
| SKU leverancier | 20151900330058cm |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 2015 |
| Material | 70% polyester, 30% katoen, twill, waterwerende afwerking, 230 g/m² |
| Gender | Unisex |
| Niet High Vis Gecertificeerd | Niet High Vis gecertificeerd |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11380-001-050 | Maat | 52CM | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €33,17 (incl. btw) | |
| | SKU | M11380-002-050 | Maat | 54CM | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €33,17 (incl. btw) | |
| | SKU | M11380-003-050 | Maat | 56CM | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €33,17 (incl. btw) | |
| | SKU | M11380-004-050 | Maat | 58CM | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €33,17 (incl. btw) | |
| | SKU | M11380-005-050 | Maat | 60CM | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €33,17 (incl. btw) | |
| | SKU | M11380-006-050 | Maat | 62CM | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €33,17 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11380-004-050 |
| EAN | 7330509285916 |
| SKU leverancier | 20151900330058cm |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 2015 |
| Material | 70% polyester, 30% katoen, twill, waterwerende afwerking, 230 g/m² |
| Gender | Unisex |
| Niet High Vis Gecertificeerd | Niet High Vis gecertificeerd |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Voering | Voering in pilé, Warm gevoerd |
| Oorkleppen | Opvouwbare oorkleppen |
| Petten | Extra bescherming bij nek met treksnoer en verstelbaar snoer onder de kin, Bedekt hoofd en oren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Stukadoor/Tegelzetter, Hovenier, Wegenbouw, Betonbouwer, Visser |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw