Artikelcode (SKU): 565609 SKU leverancier: 7400SM-22
Specificaties
Artikelcode (SKU) 565609
EAN 7314153002594
SKU leverancier 7400SM-22
Merk BAHCO
Gewicht 78 G
Lengte L 31 MM
Afmeting 22 MM
BETMS laser markering 22 mm
Certificaten ISO 2725 / 1174 / DIN 3124 / 3120
Dop breedte 29,6 MM
Diepte kogellagers 16 MM
Binnenvierkant aandrijving 26 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Dop 3/8", zeskant, gepolijst, 22 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: