Artikelcode (SKU): 565606 SKU leverancier: 7400SM-19
Specificaties
Artikelcode (SKU) 565606
EAN 7314151093044
SKU leverancier 7400SM-19
Merk BAHCO
Gewicht 40 G
Lengte L 29 MM
Afmeting 19 MM
BETMS laser markering 19 mm
Certificaten ISO 2725 / 1174 / DIN 3124 / 3120
Dop breedte 25,6 MM
Diepte kogellagers 14 MM
Binnenvierkant aandrijving 21 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Dop 3/8", zeskant, gepolijst, 19 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: