Artikelcode (SKU): 565604 SKU leverancier: 7400SM-17
Specificaties
Artikelcode (SKU) 565604
EAN 7314151093020
SKU leverancier 7400SM-17
Merk BAHCO
Gewicht 30 G
Lengte L 27 MM
Afmeting 17 MM
BETMS laser markering 17 mm
Certificaten ISO 2725 / 1174 / DIN 3124 / 3120
Dop breedte 24,5 MM
Diepte kogellagers 13 MM
Binnenvierkant aandrijving 20 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Dop 3/8", zeskant, gepolijst, 17 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: