DE5533 Easy mask film crêpepapier 550mm x 33m + dispenser
DE5533 Easy mask film crêpepapier 550mm x 33m + dispenser
op voorraad
€5,88 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 168625 |
| EAN | 5425014225389 |
| SKU leverancier | PM11033 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 33 m |
| Kleur | Transparant RAL 9010 |
| Breedte | 1100 MM |
| Dikte | 0,13 MM |
| Artikelcode (SKU) | 168625 |
| EAN | 5425014225389 |
| SKU leverancier | PM11033 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 33 m |
| Kleur | Transparant RAL 9010 |
| Breedte | 1100 MM |
| Dikte | 0,13 MM |
| Temperatuurbestendigheid | 60 |
| Treksterkte | 87,5 N/25 mm |
| Verpakkingseenheid | 30 stuks |
| Drager | Crêpepapier |
| Kleefkracht | 5 N/25 mm |
| Kleefstof | Natuurlijk rubber |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw