PM270016 Easy mask film crêpepapier - 2700mm x 16m
Delen:
Artikelcode (SKU): 168626 SKU leverancier: PM270016
Specificaties
Artikelcode (SKU) 168626
EAN 5425014225662
SKU leverancier PM270016
Merk HPX
Lengte 16 m
Kleur Transparant RAL 9010
Breedte 2700 MM
Dikte 0,13 MM
Temperatuurbestendigheid 60
Treksterkte 87,5 N/25 mm
Verpakkingseenheid 18 stuks
Drager Crêpepapier
Kleefkracht 5 N/25 mm
Kleefstof Natuurlijk rubber
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer PM270016 Easy mask film crêpepapier - 2700mm x 16m terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: