DE270016 Easy mask film crêpepapier 2700mm x 16m + dispenser
Delen:
Artikelcode (SKU): 168613 SKU leverancier: DE270016
Specificaties
Artikelcode (SKU) 168613
EAN 5425014227130
SKU leverancier DE270016
Merk HPX
Lengte 16 m
Kleur Transparant RAL 9010
Breedte 2700 MM
Dikte 0,13 MM
Temperatuurbestendigheid 60
Treksterkte 87,5 N/25 mm
Verpakkingseenheid 25 stuks
Drager Crêpepapier
Kleefkracht 5 N/25 mm
Kleefstof Natuurlijk rubber
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer DE270016 Easy mask film crêpepapier 2700mm x 16m + dispenser terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: