Ratelschroevendraaier 1/4", met bithouder en LED-verlichting, 135 mm
Ratelschroevendraaier 1/4", met bithouder en LED-verlichting, 135 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 159297 |
| EAN | 7314153017642 |
| SKU leverancier | 808050 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 35 mm MM |
| Hoogte | 10x35 mm MM |
| Gewicht | 230 G |
| Totale lengte | 255 MM |
| Artikelcode (SKU) | 159297 |
| EAN | 7314153017642 |
| SKU leverancier | 808050 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 35 mm MM |
| Hoogte | 10x35 mm MM |
| Gewicht | 230 G |
| Totale lengte | 255 MM |
| Afmeting | 1/4" MM |
| BETMS laser markering | 10x35 mm |
| Bladlengte | 125 MM |
| Breedte handvat | 41,6 MM |
| Lengte handvat | 123 mm in |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw