Ratelschroevendraaier 1/4", met bithouder en LED-verlichting, 135 mm
Ratelschroevendraaier 1/4", met bithouder en LED-verlichting, 135 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111034 |
| EAN | 7314150128105 |
| SKU leverancier | 808050P |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 35 mm MM |
| Hoogte | 10x35 mm MM |
| Gewicht | 270 G |
| Totale lengte | 260 MM |
| Artikelcode (SKU) | 111034 |
| EAN | 7314150128105 |
| SKU leverancier | 808050P |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 35 mm MM |
| Hoogte | 10x35 mm MM |
| Gewicht | 270 G |
| Totale lengte | 260 MM |
| BETMS laser markering | PISTOL |
| Bladlengte | 135 MM |
| Breedte handvat | 40 MM |
| Zeskant afmeting | 1/4 in |
| Lengte handvat | 125 mm MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw