Ratelschroevendraaier 1/4", stubby, 68 mm
Ratelschroevendraaier 1/4", stubby, 68 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111033 |
| EAN | 7314150128075 |
| SKU leverancier | 808050L |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 35 mm MM |
| Hoogte | 10x35 mm MM |
| Gewicht | 215 G |
| Totale lengte | 250 MM |
| Artikelcode (SKU) | 111033 |
| EAN | 7314150128075 |
| SKU leverancier | 808050L |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 35 mm MM |
| Hoogte | 10x35 mm MM |
| Gewicht | 215 G |
| Totale lengte | 250 MM |
| BETMS laser markering | RATCHETING |
| Breedte handvat | 41,6 MM |
| Zeskant afmeting | 1/4 in |
| Lengte handvat | 135 mm MM |
| Lengte blad | 135 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw