Schroevendraaier - PH2 x 100 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G02-002-100)
Delen:
Artikelcode (SKU): 889105 SKU leverancier: SR 144402100
Specificaties
Artikelcode (SKU) 889105
EAN 5420000072602
SKU leverancier SR 144402100
Merk STENROC
Gewicht 90 gr gr
Type Ph V
Afmetingen Ph2 x 100 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Schroevendraaier - PH2 x 100 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G02-002-100) terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: